Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İnvega'nın kaşıntı yan etkisi yaşayan var mı?

Pickle

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
37
Mart-nisan aylarından beri kaşıntıdan muzdaribim. İnvega'nın yan etkilerine baktım ve kaşıntı yazıyor. Tekrar randevu alıp ilacı iptal etmesini söyleyeceğim doktorun. Yanında rexapin kullanıyorum, invega kullanmadan önce böyle bir şikayetim yoktu. Aylar sonra yan etki çıkabilir mi? Öyle oldu çünkü.

İlacı bilmiyorum ama stres yada alerji gibi nedenlerden de olabilir. İnsanın hiç alerjisi yokken belirli yaşlardan sonra birden başlayabiliyor.

En yakın randevulu doktora gittim bugün ve seni tanımıyorum diyip gönderdi.
Keşke hep bu hastaneden randevu alsaydım, hem evime yakın hem de randevular yakın. Siz siz olun benim yaptığım hatayı yapmayın.
Raporu çıkaran doktora randevu gözükmüyor şu an.
Aile hekimine gidip 1 aylık ilaç yazdırdım, 4 ay bekleyemem çünkü. Aile hekimi bir gün sabah gel dedi kan değerlerine bakalım dedi karaciğerde sorun olabilir.

@Serhatç,

Bana iyileştikten sonra reçete edildi bu ilaç. Doktora arkadaş istemediğimi söyledim bunu yazdı.

Aile hekiminde uyuz teşhisi konuldu. 3 gün ilaç kullanacağım, bakalım geçecek mi

Üst Alt