Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş göremez aylığım var. Sigortalı çalışabilir miyim? Aylığım kesilir mi?

caferiye

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
malum önceki konularda izah ettiğim üzere çalışırken elimden kaza gecirdim.rapor oranım nedir tam bilmiyorum.fakat %40 altında.bana maaş bağladılar 100 tl maaş veriyorlar ve sağlıktan bakınıyorum.şimdi ssk lı bir iş buldum.işe girersem 100 tl maaşım kesilirmi?
iş yerimin muhasebecisi bana rapor al diyor ne raporu alaçam ve nasıl.bana bilgi verirseniz sevinirim.Saygılarımla

abilerim ustalarım acil öneri tavsiye ve bilgilerinizi bekliyorum saygılarımla

bildiğim kadarıyla keserler. eğer çalışırsan zaten bu paraya gerek kalmaz.
muhasebeci sana rapor al derken belki çalışıp- çalışamayacağın ile ilgili olabilir.kendisine bir daha sor.

okens eminmisin bilerekmi cevap veriyon yoksa tahminenmi

İş kazası sonrasında bağlanan sürekli iş göremezlik geliri asla ve asla kesilmez. Dilediğin gibi çalışabilirsin... Ekstra hiç bir şey yapmana gerek yok. O aylığı almıyormuş gibi düşün, sonra çalış, emekli ol, öl.. ne olursa olsun bu gelirin kesilmez.

Toplam işgücü kaybı oranı % 40 ve üzeri olmazsa, sakat statüsünde çalışmak da erken emekli olmak da mümkün değil. Anladığım kadarıyla senin oranın % 40'a ulaşmıyor. Bu durumda yeni rapor almak için uğraşmana gerek yok

tşkler ustam sağol bilgin için çok sağol.Aallah ne muradın varsa versin

Üst Alt