Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş göremezlik aylığımı SGK sitesinden takip ediyordum. Şimdi site üyelik istiyor..?

kantutar42

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaslar son 6 aydır iş göremezlik paramın yatıp yatmadıgını internetten ögrenebiliyordum ama şuanda sgk sistem kulanıcı adı ve parola istiyor ne yapacagım bilmiyorum

slm mehmet kardeş ptt şubesine gideceksin 1 tl verip ve kimlik numaranla başvuracaksın ve sana şifre verecekler onunla gireceksin.sitede öyle yazıyor o şifreylede giriş yapabilirsin,tahminime göre ileride kurumlarla olan işlemlerini şifreni girerek yapacağız galiba.??

teşekürler arkadasım saolasın yahu bu devlet işlerinin bu kadar zorlastırmasalar olmaz illaki zorluk cıkaracaklar

hükümet sıkıntı vermek için her yolu deniyor beleş öğrenme yolu kapanıyor :)

iş görememzlik raporu ile ilgili önemli bilgi

iş yerinde sisteme kaydı yapılan raporların bir hafta sonra bulunduğunuz sgk gidin ordan sisteme girdirin 10 gün sonra paranızı alın fakat
---rapor kağıdını atmayın paranızı alana kadar ---

aksi durumda iki ay daha falza beklersiniz bilmiyenlere anlatınız

valla kardeş ben hastaneden raporu alıyorum konya meram tıptan rapor 2 günde çıkıyor 1 günde raporlar bölümünden işlemleri yaptırıyoruz keyfi ne zaman isterse o zaman SGK yolluyorlar en az 10 günde ordan SGK kurumu 10 GÜNDE sonra paranı PTT den al diyor yani anlıyacagın eziyet istemedigin kadar var tabiki hastane eksik evrak yollamassa bunlar 1 ay da olur her ay benim başımda 2 ay bir para alıyom birde işi sıkı tutmama ragmen devamlı telefonda rapor geldimi gelmedimi allah düşman başına vermesin özürlü olupta birde bu çileleri cekmek varmış

Üst Alt