Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş görmezlik maaşı almak için hangi şartlar gerekli?

zafer5555

Yeni Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar iş göremezlik maaşı almanın yolları nelerdir.maaşa nasıl yansıtılır emekli oldıktan sonrada bu işlem yapılabilir mi

İş görmezlik maaşı iş kazası sonuçunda verilen bir maaştır. Tek yolu iş kazası geçirmektir.Maaşa filan yansımaz hem emekli maaşınızı hemde iş görmezlik maaşınızı alailirsiniz yalnız çok olanın tamamını az olanın yarısını alırsınız.

Ruh hastalıkları iş kazası sayılırmı?Zaman aşımı varmdırı bilen varsa lütfen sağolun...

İstanbul meslek hastalıkları hastanesine sevkli gittim.Oranın başhekimi evrakları elimden alıp evime gitmemi söyledi bendeki raporlarla kurul görüşme yapacakmış,10gün sonra aradım başhekimi sana rapor falan vermiycez meslek hastalığı değil seninkisi savcılığa git diyerek telefonuda yüzzüme kapadı.Kamu hastaneleri birliği ne şikayet ettim ama hiç bir sonuç yok ne mail ne telefon ....Bugün tekrar aradım İsatnbul meslek hastalıklarını kurula müdahil olmak istiyorum,muayene ve tetkik hiç bir şey yapmadan nasıl karar vericek kurul dediysende kabul etmiyorlar..Anlıycanız devlet işindekiler nasıl yaparızda mağdur çıkarrız diyerek devletin aaaaali menfaatleriini koruyorlar...Oysaki ruh hastalığımı oluşturan ve bunu iş akdini fesh olarak kullandıama şimdi ben bu rporu kullnmak iteyince GEÇERSİZ diyor.....Nickimin neden antiakp olduğu ortada.....

Red kararına karşı sigorta müdürlüğüne gidip itiraz edebilirsiniz. Başka bir hastaneye ya da kurula sevk isteyin. Bunun dışında bir yol gelmiyor aklıma maalesef

Sağol Bülent Bey Kardeşim,ilk başta yapılacak işler dediğiniz gibi ne yapalım uğraşcaz...Esenkalın..

Üst Alt