Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş gücü kaybı tespitinde yüksek saglık şurası..?

pusat_1981

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
1
mrb i akşamlar arkadaşlar hastane bana rapor verdi ama ben görmeden yüksek sağlık şurasına gitti bu yüksek sağlık şurası ankaradaki yüksek saglık kurumumudur cevaplarsanı sevinirim tşk

Hangi terden aldın çünkü bölge olarak ayrılıyor ama genellikle Ankara Kocatepeye gidiyor...

öncelikle tşk yardımcı oldugun için ben adanadayım ama adana ist olmak üzere iki adli tıpada gittim en son mahkeme adanada bulunan balcalı ünv. hastanesine yoladı fizik tedavi bölümüne ordan 2 ay geçti mahkemeye çıktım mahkeme raporun belli degil dedi yüksek saglık şurasından gelcek dedi 3 ay falan geçti rapor yüzde 33 gelmiş adli tıp meslek hastalıgı dedi ama ssk nın onaylamasını bekliyok dedi acaba ankarada gidermi benim merak attigim ben 2012
den beri ugraşıyom hayırlısı bakalım

kocatepe yüksek saglık kurulu

mrb lar ben 2013 yılında meslek hastalıgı için dava atmıştım adana da ve istanbulda adli tıpa gitim en son mahkeme ünv.hastaneşine sevk etti benim sol el bilek sabit el bilek kısa parmaklarda baş parmak %20 kısıtlı agrılı diger parmaklarda kısıtlı hareketleri agrılı yazdı yüksek saglık şurasından %33 rapor geldi adli tıp meslek hastalıgını onatyladı ama sgk nında onaylaması lazmımış şimdi sgk dan arıyorlar gel d,ilekce ver yeni dosya yapıp kocatepe yüksek saglık kuruluna gidecek diyor bu kocatepe yükşek saglık kurulu en son yermi acaba orasıda adli tıp gibi onaylarsa meslek hastalıgı diye başka yere gitmem yada sevk durumum varmı bilgilendirseniz sevinirim tüm raporlarım oranım belliylen neden sgk neden tekrar dosya oluşturmamı iştiyorlar tekrar hastaneye falanmı sevk edecekler rapor için neden böle tekrarlamak iştiyorlar zaten mahkeme sevk etmişti bişe anlamdım bu kocatepe yüksek saglık kurulu dahamı yetkili yer oran için karar için tşkler

Üst Alt