Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazalarında kusur oranları ne ifade eder?

bulut2

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben 2010 yılında iş kazası geçirerek ön çapraz bağ ameliyatı oldum 3 ameliyat sorası ayağımda hasar kaldı iş verenin duyarsızlığı sonucu dava açtım 6 eylül ilk dava görülecek benim sorum şu kusur oranım bugün belli oldu yüzde 80 işyeri yüzde 20 ben bu bana ne sağlar ne götürür teşekkürler

Bağlanacak olası gelir açısından bir önemi yok. Tazminat hesaplanırken önemli bir etken olur.

Bir de, geçici iş göremezlik geliri almışsanız, sürekli iş göremezlik geliri bağlandığında, aldığınız geçici iş göremezlik gelirinin bir kısmının sizden geri alınmaına nedne olur bu kusurunuz o kadar.

sürekli iş göremezlik için başvurmuştum perşembe günü beni çağırdılar sevk vereceğiz dediler sevk alınca hemen o gün gidecekmiyim yoksa günmü veriyorlar

Hastaneye gidip o sevke karşılık randevu alın. Zaten çok geç tarihlere atıyorlar, man, siz de işi uzatırsanız iyice ileriki bir tarihe atarlar...

Üst Alt