Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası dava sürecinde işten atılmayan var mı?!

iscev

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar iş kazası geçirdiğiniz yerde mahkemelik olup hala çalışmaya devam eden var mı özellikle belediyede böyle durumda olan arkadaşlar durum ne yazabilirmisiniz

Bende is kazasi geçirdim sol orta parmak ucundan koptu rapor bitti beni işten attılar bende ne yapacagimi bilmiyorum bilen arkadaşlar bize yardımcı olursa sevinirim

Mahkemelik olunduğunda işten çıkartma neredeyse herkesin uyguladığı bir şey maalesef. Yeni iş bakmak, bu arada iş kazasında oluşan kaybınız için yüm hukuki yolları zorlamak yapılabilecek en doğru şey.

Şuanda ise iade davasi açtım ayrıca is kazasi nedeniye maddi manevi davada acicam

Ama sonuç ne çıkar bilmiyorum

Ayrıca 2 .3 gün önce davamı geri çek tekrar ise basla diyorlar

kardeşim sen işverene dava açıp tazminat alacaksın işverende sana gel yanımda çalışmaya devam et diyecek yok öyle bir dünya dava açmazsan işten atmaz açarsan işten atar

Bunlar beni dava açmadan attılar işten raporum bitti is başı yaptığım gün attilar

Bende 2018 nisan ayinda is kaxasi gecirdim maas baglandi aralik 2019 da surekli is gorememezlik geliri calismaya halen dvm ediyorum acaba bu mufettis ne zamn gelir olayi incelemeye is yerine bilen varmi

Üst Alt