Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası davası açıp kazananlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

facess12

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
is kazasindan dolayi mahkemesi biten arkadaslar mahkeme sureci hkkinda bilgi verirse sevinirim.

Böylesi deneyimi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz..?

ben de iş kazası tespişti için mahkeme açmayı düşünüyorum fakat etrafımda ulaştığım avukat arkadaşlardan henüz net bir cevap alamadım. paylaşımları takip edeceğim.

ben davayı kazandım.işyeri yargıtaya taşıdı davayı.yargıtaydan* bozma* kararı geldi:(

tufan41;

Yargıtay süreci kaç ay sürüyor.

Bende is kazasi gecirdim adli tip raporunu bekliyorum sgk nin verdigi maluliyet oranini begenmedik.size dicek oldugum bu konuda uzman bi avukatla yola cikarsaniz kullandigin peceteye kadar alirsin bende avukatimdan

Bu adli tp raporunda ne kadar uğraştınız ve sonuc ne zaman da belli oluyor muş bilgi verirmisiniz.

2 ay once adli tip muayyene etti bildigim kadariyla 3 ayda cikiyomus eger dosyanda eksik gormezlerse eksik varsa onun sonu belli degil ama asil sorun randevu alabiomek ben istanbulda 2 sene randevu bekledim

nasıl randevu ya adli tıp mahkeme sevkiyle gidiyorsun nasıl bu kadar uzadı banada bu hafta adli tıp verdiler de ben daha gitmedim

Tamam dogru ama hep mazeret soylediler mahkemeye yogunluk falan filan

8.1 maluliyete 2007 nin asgarisinden ortalama ne kadar maddi tazminat alinir kusur falan yok kaza yasi 16

Üst Alt