Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası davasını kazandım, ama şirket kapandığı için tazminat alamıyorum..?

ahmet_25

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
bundan 5 sene önce geçirdiğim iş kazasında sol elimi bilekten kaybetim 4 yıl davam sürdü dava sonunda çalıştığım atölyenin 60bin TL ye yakın bir tazminat ödemesine ilişkin karar verildi.ama dava edilen şirket 3 ay evvel kapatıldığı için şirket ortaklarından bir şey alamıyormuşum adamlar teknelerle jeeplerle gezerken mal varlıklarına dokunamıyormuşuz.hakkım olan tazminatı alamadığım gibi birde cebimden mahkeme için yok bilirkişi yevmiyesi yok taksi parası yok yemek parası yevmiyeleri derken yaklaşık 4-5 bin TL gibi bir para ödedim görüştüğüm avukatların tavsiyeleri ise ağlanılacak halimize gülmelik gidip adamlara boş senet imzalatıp karşılığında parayı almam konusunda trajı komik fikirler bu ülkede herkes kendi hakkını alacak ise mahkemelere ne hacet tanığımafya babası olan varsa iletişime gecelim :)

hayat bizi sevse bile ben hayatı sevmiyom gardaş herşeyi kılıfına uyduruyorlar sen rahat ol sen açmısın acıktamısın umrundalarmı adamlar işlerini koymuş bir düzene dur diyende yok bide adelet diyorlar nerde bunun adaleti allah yardımcın olsun gardaş

Üst Alt