Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası dosyam bağlı olduğum sgk'ya gelmiş, ama kusur oranları belirtilmemiş..?

arslan01

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar
benim iş kazası dosyam bağlı olduğum sgk ya gelmiş.
ama kusur oranları belirtilmemiş bu durum normal mi ?

Huseyin slm ..senin maaş baglandimi ne durumda bir bilgi vere bilirmisin ..senim maaş baglandimi ne durumda yazarsan sevinirim adaş mahkeme karari ile de kusur orani belirleme bilir .....yada söylemiyor ola bilirlerde ben kaç ay olmuştu is göremezlik e bas vurali ..ben evrak takipte bakiyorum TC ile fazla birşey cikmiyordu ve bana SSK dan Varide no ile bak dediler nerden bakicam Varide ile bilmiyorum

adaş;
bu maaş olayında tam sona yaklaşıyordum ama bir sorun çıktı.
benim dosya Ankara dan gelmişti fakat üst yazısını başka bir isme yazmışlar.
sgk daki görevli Ankara ile görüştü dosyayı tekrar Ankara ya gönderdi
üst yazı tekrar düzenlenip geri gelecek ne kadar sürer bilmiyorum ama en az 2 hafta dosyanın gelmesi sürer.
beceriksiz memurların yüzünden zaman kaybı yaşıyorum.

Ayrıca dosyada bu bir iş kazasıdır yazısı vardı.
yani maaş için hiç bir engelim kalmamıştı.

Nazi memurlar gerçektende sallama is yapıyorlar yada neyin nazil şekilde yürüdüğünü bilmiyorlar yada bilen bitene megmura sorup evraklari hazirlarlamak istemiyorlar kendi kafalarina gore hazirliyorlar ..zaten zor durumdayiz biran evvel halledelim gonderelim deniyorlar birde yanlis yaziyorlar ve gönderiyorlar ..vay be su hale bak ..adaş inşallah dediğin gibi olursa kurtulursun biran evvel seninle normalde ayni zaman da cikar diyordum seninki on sirayi kapmis ..bakalim benim bir ay kadar daha sürer tahminine gore benim müfettiş izinde imiş sansa bak

Üst Alt