Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası evraklarım havale edilmiş. Beni borçlu çıkartma durumu olabilir mi?

serafettinduman

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar iş kazası sonucu engelli kaldım bir arkadaş vasıtası ile sgkya dilekçe ile başvuru yapıp sürekli iş görmezlik ödeneğine başvuru yaptım işlemler yavaş gitti vs ama 16.12.2013 te BURSA SGİM MALİ HİZMETLER SGM MUHASEBE-5 (TAKİP SERVİSİ) olarak iş kazası evraklarım havale edilmiş beni borçlu çıkartma durumu olabilirmi bu konuda tecrübesi olan varmı

Neden borçlu çıkasınız ki? Hakkınızı alırsınız, merak etmeyin.

hocam nuhasebe tahakkuk servisine ulaştı evraklar gecikmelide olsa bir borç çıkacak ama ne kadar olacak ne kadar bana ödenek çıkacak iyice gerildim

Bağlanacak sürekli iş göremezlik gelirinden mahsup edilir olsa olsa. Bence canınızı çok sıkmayın...

borç tahakkuk etti 76 tl sadece ama bir defaya mahsus mu yoksa süreklimi olur bilmiyorum %10 kusurlu bulunmuşum %3.33 geri ödeme almışlar

Bir defalık değildir... Kaç ay kesileceğini tam olarak öğrendiğinizde buraya da yazarsanız, hepmizi öğrenmiş oluruz

hocam sanırım bir defaya mahsus bir ceza arkası gelmedi sorup durdum bankalara fakat Ankara Koca tepe sgm de evrak işlerim yürümedi eksik evrak olma ihtimali varmış parantez içinde 63 yazmışlar kodun ne olduğunu öğrenemedim henüz

Üst Alt