Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdi ve şu anda hastanede!?

cerbe

Üye
Konular
31
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar bi tanıdığım yakın bi zamanda fabrikada elini pres makinesine kaptırdı parmaklarının durumu hiç iyi değil dev hast diyor ki morarmaya başladı kesecez ama bir özel hastane dediki bir tedavi edebiliyoruz hemn fabrikayla iletişime gecin masrafları karşılasın başlayalım tedaviye burda sorun fabrika telefonlara yanıt vermiyor karşımızda kimseler yok ayrıca olay iş kazası bozuk makinede calıştırıyorlarmı tanıdığı ve tutanağa yazmışlarki calışan makineye elini soktu bu fabrıkaya neler yapabiliriz lütfen yardım edermisiniz çok gec olmadan yardımcı olmak istıyorum

cerbe

Telefonla değil, bir yakını bizzat fabrikaya gitsin ve durumun çözümünü istesin.

Ayrıca devlet hastanesindeki doktordan görüş almadan özel hastaneye gitmeyin bence. Hatta devlet hastanesinden mutlaka bir değerlendirme yazısı alın. Gerekirse üniversite hastanesine sevk isteyin.
Önce sağlık!

cerbe

Onun icabına sonra bakarsınız. Sıkı bir avukat donuna kadar alır o namussuzun. Bir an önce iyi bir avukat bulun.
Ama siz şimdi sağlığa odaklanın. Dediğim gibi, devlet hastanesi gerekirse üniversite hastanesine sevk etsin...

Bülent beyinde dediği gibi üniversite hastaneleriyle görüşün. kestirmek en son çare.iş kazasına gelince sahte tutanak falan hikaye.

OturanBoğa abi şimdi konuştum hastane uni hastanesymiş oksjn tedavisi uygulayacz faydası olmazsa parmakları kesecz demişler :(

cerbe

Bilemiyorum. Ama üniversite hastanesine güvenmek gerek diye düşünüyorum.

Cerbe gecmis olsun oturan boga abi cvp larinizi okuyorum ve bilgi sahibisiniz bu konuda simdi ben 2018 yilinda is kqzasi gecirdim raporum geldi 15 martta 2019yilinda surekli is gorememzlik baglandi 4.ayda alicam bankadan bunun haricinde magluliyet raporu almak istesem bu is gormemzlik gelir maasina bi sakincasi olmaz dimi tekrardan hastaneye gidicem heyete giricem genel

İyi akşamlar, geçmiş olsun Allah şifa versin. İş kazaları biraz uzun süreçli ve meşakkatli maalesef. iyi bir avukatla maluliyet oranınız, kusur durumunuz ve ücretinize göre tazminatınız yüksek çıkabilir. Öncelikle raporun bitmesi sonrasında SGK tarafından belirlenen maluliyet oranı ile dava açmak gerekir. Bu şekilde açtığımız yüzlerce ve emsal olan davamız var, burada ticari simsarlık yapma derinde değilim ama insanlar haklarını bilmiyor, insanları bu konuda bilgilendirmek gerekir, işverenler çok kurnazlık yapıyor maalesef. dileyen karşılıksız dilediğini sorabilir. İstediği soruya cevap verebilirim, iyi akşamlar

Merheba bende 19 ay oldu iş kazası geçireli fakat sigortasız olduğum için süreç hiç ilerlemedi yüksekten düşme sonrası iki el bileği iki ayak topuğum ve omurilik L1 çökme kırığı oluştu iş kazası olarak geçti fakat bir hafta önce başladığım işte hiç kimseyi tanıyamadım yani tanık yok işveren burda çalışmıyor ölçü almaya gelmiş bizimle alakası yok diyor denetmene ifade verdik sonucunu bekliyoruz avukatta sigortalılık tespit davası açmak için illa şahit lazım diyor bakalım hayırlısı ne olacağını kestirmek zor diyor sizin görüşleriniz nasıl acaba

Geçmiş¸ olsun dilerim,
Avukatınz doğru demiş sigorta tespit davası açarak iÅŸyerinde çalıÅŸtıÄŸınızı ispat ederse, iş kazası olduğu zamanda da çalıÅŸıyor olduğunuz kanıtlanm¸ olacaktır. Ancak tanık önemli, iş¸ mahkemelerinde istisnalar hariç, tanık ifadeleri çok önemlidir.

Üst Alt