Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdikten sonra bana maaş bağlandı ama ne maaşı olduğunu bilmiyorum..?

talip61

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2005 yılında bir iş yerinde iş kazası gecirdim omurilik felci oldum kaza gecirdiğim tarihte sigortam yoktu işe girdikten 3 ay sonra kaza yaptım kaza yeptığım gün pazar günü olduğu icin beni işe yeni girdi gösterip pazartesi sigortamı başlattılar ve 2005 yılından beri bugune kadar sigortam ödeniyo hala ödenmekte 2520 günüm varmalülen emekli değilim ama maaş alıyorum hem maaş alıyorum hemde sigortam ödeniyo nasıl oluyo ben pek anlamadım şimdi ise işyeri sahiplerinden biri bizi aradı ve sigortaya gitmiş ona demişlerki siz buna fazla pirim ödediniz 2 emekli olma hakkı var malülen emekli icin baş vursun peki benim 5 yıldır aldığım maaş ne maaşı

Aldığınız o maaş dediğiniz,sürekli işgöremezlik ödeneği.
Bunu ömür boyu alırsınız,şartlar oluşmuşsa emekli de olursunuz ve iki maaşı birlikte, fazla olanın tamamını,az olanın yarısını şeklinde alırsınız.

Üst Alt