Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdim, %47 özürlü raporu verildi. Şimdi yeniden rapor alacakmışım!?

armys06

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
2014 yılı ekim ayında iş kazası geçirdim.
2015 yılı aralık ayında dokuz eylül üniversitesi sağlık kurulundan %47 özürlü raporu çıktı. iş göremezlik raporunun bittiği gün gelmemi söyleyen sgk daki memure şimdi bu raporun geçerliliğinin olmadığını söyledi. tekrar beni sevk edeceklermiş telefon edeceklermiş.

bu ne saçmalık... üniversitenin kurul raporu yetersiz mi? yani ordinaryusların olduğu bir kurula mı gireceğiz acaba...

sıkıntı yapma şimdi presedür böyle sgk bağlı bir hastaneden rapor gerekli

armys06

iş göremezlik maluliyetinin belirlenmesi için sgk seni bir devlet hastanesine sevk edecek devlet hastanesinde maluliyet dercen için heyete gireceksin unutma rahatszılığının olduğu biranşlara ısrarla kazada olanları söyle ki hep not düşşünler burdan gelecek durum bildirir raporlarını ankara ya gidecek ve orayı orana karar verecek bu kadar buda zaman alacak şu andan itibaren tam 8 ayı göz önüne al ha sahi unutmadan elindeki rapor ile tek yapacağın iş şu anda ssk lı çalışyorsan vergi muafayieti için başvurabilirsin erken emeklilik için o işe yarar sgk da

Sürekli iş göremezlik aylığı

2014 yılı 10.ayda iş kazası geçirdim. %42 engelli raporum var. Sürekli iş göremezlik tekrar üniversite hastanesine sevk ettiler. Acaba hastanedeki süreç hakkında bilgisi olan var mı? Yani engelli raporu gibi uzun bir süreç mi? Detay verebilirseniz sevinirim...

Üst Alt