Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdim. %85 suçlu görünüyorum. İş göremezlik geliri alabilir miyim?

kader1

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
slm değerli kardeşlerim ve abilerim.16,11,26 tarihinde bir kaza yaptım.ve omur boyu özürlü kaldım.şimdi benim sormak istediğim konular var bunları bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.ve nasıl bir yol izlemem lazım insan geç olunca ve bilgisizlikten birşeylerin sonunu düşünemiyor.

iş yerinde çalışırken işyeri dışında kaza yaptım ama öğünde çalışıyordum şimdi ben iş göremezlik alabilirmiyim.
birde ben davacı olmadım .olmayınca herşey benim alahime döndü yanı kaza sonrası raporlar oynan mış bana çarpan araç suratını yüzde 10 göstermişler raporda yüzde 85 süçlü beni bulmuşlar
benim negibi bir yol izlemem lazım zaman aşımı olmuşmu çok bir zaman geçti ancak ben ömür boyu sağlıksız kaldım

Eğer iş kazası tespiti yapılmışsa, yani olay iş kazası olarak adlandırılıyorsa, kabahate bakılmaksızın, ama az ama çok bir miktar sürekli iş göremezlik geliri bağlanır.

Buna dair sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilirsin

tşk ederim. iş kazası teşbiti yapılmadı .böyle bir durumda nasıl olur.

E iş kazası tespiti olmazsa olmaz tabii. Bu tespitin yapılması için sigorta müdürlüğüne başvuru yapılması lazım..

bülent kardeşim tşk ederim. biliyorum geç kalındı.ama inanın biliçsizlik ten kaynaklanan bir şey ama şimdi nasıl bir yol izlemem lazım benin aydınlata bilir misin .tşk ederim .:confused:

teşbit yapılması için geç kaldın denmezmi

8.sene doldu

Denmez denmez. Şansını dene sen. Yeter ki konuyla ilgili delillerin ve raporların olsun

bülent kardeşim delilderken benden nasıl bir delli isterler .veya nasıl bir rapor .

İşte, iddialarını ıspat edecek şeyler...

Üst Alt