Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdim ama gerekli bildirimler yapılmamış! Şimdi ne yapmalıyım?

abdul1970

Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Slm arkadaslar

ben bir soru sorcam ben isyerinde kalp kirizi gecirdim 20017/de fakat apar ttpar beylik duzu devlet hastensi kaldirildim ordaa muşade ve sevk oldum ve ozel hastenede ambulasla guturuldum hersey zamanla yarisdi s
imdi gittigim devlet hastanesi bana iskazasi tutanagi tutmamis ve sevk yapmis ikincisi isyeri tutmus vakat e devlette yok is kazasi diye bişey

simdi ben maglulen iskazai maasi baglatmak istesem nasil bir yol izlerim isyerimden kagitlari hazirlamasini istedim tuttukalari is kazasi raporunu tutanak tutturdum va sahit imzasi bunlar la sgk. Gitcem bundan sonraki yol haritam?

abdul1970
Öncelikle geçmiş olsun Sizin gibi bende işyerinde kalp krizi geçirdim.. ne işyeri nede acil olarak gittiğimiz hastane iş kazası olarak kayıt yapmamış dolayısıyla ne yapacağımı bende bilmiyorum.. Gelişmelerden h haberdar ederseniz sevinirim ...

Denizli258

Tamam bakalim isyerime soyledim durumu yeniden tuttanak tuttrdum ben imzaladim sahitlere imzalatim dediler bekliyorum simdilik

@abdul1970 bağlı bulunduğunuz sgk nın iş kazası servisine iş kazası bildirimi yapılıp yapılmadığını sorun, yapılmadıysa iş kazası bildirimini siz yapın. ayrıca e devletdende iş kazası bildirimi yapılıyor.

Selam arkadaşlar benim bir sorum olcak işkazasi konu. Sgk kurumu hastanesi baypast icin ne oran veriyor bilen var mi isyerinde 2018 gecirdim kalp kirizi icin kurul 30 veridi sgk ne hastanesi iskazasi icin ne puan veriir bilen yasayan arkadaslar yazarsa sevinirim tşkler alllaha emanet

SS4G9 Mira cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ferhanbal2012

Sgk hastenesi ne verir

Sgk vercegi orana gore iş gormezlik almam lazim

@TR123

Sagol kardeşim işyeri kafasina gore tutmus ama benim imzam yok bende yeniden tutturdum tutanak ve şahitlerde imza atmasini bekliyorum bekliyorum bakalim dedigingibi sgk gitcem bakicam 2hafta gecmesini bekliyorum

Üst Alt