Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İs kazasi geçirdim. Emekliliğe başvurdum. Hala sonuç alamadım?

meh

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Oncelikle herkese selamlar .ben 12/02/2013 tarihinde is kazasi gecirdim sol gozumu kaybettim ve kafa tasinda 17 kirik olustu .emeklige bas vurdum ama hala bir sonuca varamadim hala .ankarayi her aramamda 3 ay sonra sonuc lanacak deyip kapatiyolar boyle bir durumla karsilasan oldumu size onu sormak istedim .simdiden ilginize tesekkurler

İş kazası sonrası emekliliğe mi yoksa sürekli iş göremezlik gelirine mi başvurdunuz? İkisi ayrı şeylerdir ve her ikisi de aynı anda bağlanabilir.

Hangi oranda işgücü kaybı verdiler?

İlk sigortalılığınız ve bugüne kadar ödenmiş prim gün sayınız neydi?

1726 gun primim var .%34 bir oran vermisler suanda anakara tehberlik ve teftif kurulunda gozukuyo ne acidan orda bilemiyorum yardimci olursaniz sevinirim .simdiden tesekkurler

% 34 oranla erken Yaşlılık emekliliği mümkün değil. sakatlık oranı cetveli'ne göre % 40 ve üzeri olmalı.

Sizin işleminiz sürekli iş göremezlik geliri olarak sürüyor olmalı.

Surekli is goremezlik maasi buyuk ihtimalle abi.
27.03.2015 ankara gitmis bekliyorum kismetimizde ne varsa cikkar eblet

Mehmet kardeş benimkide aynı benim evrağımda teftişde bekliyor benim evrakta 23.03.2015 da gitmiş.

İnsl.en kısa zamanda gelirde bir yere varmaya baslariz ak1

AK1

Benim dostam hala sonuclanmadi yani teftis kurulundan daha donmedi acaba sizin dosya ne durumda bilginiz varmi

Üst Alt