Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdim. Güvenilir bir avukat önerisi olan var mı?

Asan54

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Selamun aleykum arkdaşlar ben 2 ay önce iş kazasında parmaklarımı kaybettim sağlam adam satmycak iş verenle el altndan anlaşmycak durust bildiğiniz bi avukat var mı

Geçmiş olsun bende kaybettim 4 ay önce kaderimiz aynı benim sag el senin ?

Asan54

Benim avukatımla görüştüreyim seni ama önce tedavini tamamlaman lazım ve sağlık raporu çıkarman lazım .

Sagol sanada geçmis olsun benimde sağ el sen nerdesin avukatın nasl saglam mı

Benim ve bu siteden 3 kişinin daha avukatlığını yapıyor biz kendisinden memnunuz güvenilir avukatımız bizde iş kazası geçirdik 0535 587 1202 kafana takılan bir şey olursa ara yardımcı olurum.

sakaryada iseniz bir avukat önerebilirim. Bende sakaryadayım. ve halen devam eden davam söz konusu

Evet sakaryadayım telefondan görüşebilirsek sevinirim 05439695159

Iron sizin davalar ne aşamada acaba. Hesaplama bilirkişi kısmına gelebildinizmi

Benim mahkemem bitti ve dosyam Yargıtay da arşivde şuan.

Alper işbilen

iki ay da geliyor ama bazı durumlarda yetiştiremezse ek süre istiyor bilirkişi yani 1 yada 2 ayda gelir ama bu şu demek değil bilirkişi tazminatı hesapladı parayı alırım artık diye düşünme karşı tarafın avukatı itiraz eder tekrar bilirkişi atanır sen tazminatı az bulursun itiraz edersin tekrar bilirkişi atanır süreç uzar uzar

Davalı sigorta şirketini müdahil etmiş. Sigorta şirketi hangi durumda devreye girer. Ve hangi rolü üstlenir. Yani temyize davalı mi yoksa sigorta şirketini gider. Bu arada benim is gücü kaybı yüzde 41.2 yaş.33 kusur oranı ise 75/25

Üst Alt