Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası geçirdim. Tazminat alabilmem için yüzde kaç oran almam gerekiyor?

yusuf 45

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
sellam ben gecen yıl iş kazası gecerdim ayağım tendom yaralanması oldu icine vida gömdüler şimdi ayaklarım tam cefiremiyorm deri naklide oldum sonra ayagımda sürekli ağrı var gün sono şişiyor
memg cektirdim sinir hasarı da varmiş kronıkleşmiş 3 ay önece iş göremezli icin baş vurdum doktorlat maluyet var diye yazdılar ama dozyada sınirir taribi yok ben yüzde kacdavacı olsam tazminat alırmıyım

İş kazasında maluliyet oranı tazminatın bedelini etkiler. tazminat davasını açmanıza engel olmaz

iş görememezlik oranınınz %1 olsa bile tazminat hakkınız oluyor

tamada kazayı tam ayak bileğinden yaotım 15 santimlik acılma oldu kemi icine vida koydular 11 ay raporlu kaldaım ayağımı tam oynatamıyorum öbür ayk gibi deri naklide oldu m yüzde kac alırım malulyet bide sinir hazırı var sürekli ağrı var gün sonında şişyor malulkyete başvurdugumda dosyada sinir hazırı yok nasıl eklerim

İş gücü kaybı oranı belirlensin, eğer düşük olursa, itiraz edersin... Şu anda sanmıyorum ki araya girip "şunu da ekleyelim" diyebilesiniz...

bülent bey bana cevap yazmadunız bülent bey 3 ay oldu dosyayı vereli kac ayda belirnerir iş gücü kaybı bide heyet maluyet var yaz dı yüzde kac alırım ayağı tam hareket edemiyoıru tam bilektet yaralandı deri naklı oldu icine vida koydular

İş kazası durumunda süreç 6 ay 1 sene sürebiliyor. Sigorta müdürlüğündeki yoğunluğa bağlı bir durum. 3 ay iyi bir süre. Sigorta müdürlüğüne gidip sormanızı öneriririm.

Hangi oranda işgücü kaybı olacağını bilemiyorum...

Üst Alt