Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası için iş yerimden vizite kağıtı alamıyorum. Ne yapabilirim?

murro

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar ben bursada 2010 tarihinde bi kaza geçirdim makinaya kolumu kaptırdım şükür yerine dikildi yanız drum karışık.şöle ben çalıştığm bi tekstil fabraka da bakımcıydım ama dışardan başka fabrikaya ekstra para kazanmak için çalişmaya gittim hafta sonu ve orada oldu kaza ilk ameliyat özel hastanede oldum ve kaza geçirdiğm şirket karşıladı çaliştığm şirket işten çıkardı kaza geçirdiim yer maaş ve sigorta bağladı ve tedavler devam ediyo fakat normal çalişıyomuş gibi gösteriyo şirket şimdide devlet hastanesi iş kazası vizite kağıdı istiyo e şirket kanunen veremiyo normal vizite verebiliyo ne yapmam gerekir bilgisi olan varmı..teşekrler

Bunu aşmanın bir yolu yok diye biliyorum. Önerisi olan var mı arkadaşlar?

ğeçmişteki bir iş kazasına ait vizite kağıdı verildiğini sanmıyorum ama muhasabecimden öğrenip buraya yazacam

kaza ile ilğili bir tazminat alabilmek için mahkemeye sunmakmı istiyorsun bu vizite kağıdını yardımcı olabilmek adına biraz açman lazım konuyu eger öyle ise şirket vermek istemeyebilir ama yok illaki alacam dersen başka yolları var tabi

Üst Alt