Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası ile oluşan avülsiyon kırığına ne oran verilmektedir?

Cuma.Kayar

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba 19. Ağustos ta İş Yerinde Çalıştıgım Avm'de Otopark Görevlisi Olarak Bağaj Kontrolu Yaptığım Esnada 2 Aracın Arasında Kaldım. Sağ Ayak Bilekten Lif Kopması ve Parçalı Kırık Meydana GeLdi 2 Ay Ayagım Alcıda Kaldı. Sağ Dizden Aşağısı Ödem Oluşmuş. ilk Baslarda Sadece Alcı Tedavisi Uygulandı. 3 Ocak 2018 de Ameliyat Oldum . Doktor aMeliyatta Farkına Vardı Liflerin Koptugunu.Ameliyat Oldum Sıuan Ayagım 1 Aydır Tekrar ALcıda.

Şimdi Sorum Şu Hastaneye Gidicem Mart Ayında Heyete Girecem Ayagım Baya Zayıf Kalmış Ödem Var Lif ve Sinir Kopması Var Rapor Oranı % Kaçtır ???

@Cuma.Kayar

Hasarın yol açtığı kalıcı kısıtlılık önemli. O nedenle bir şey söylemek mümkün değil. Ama her koşulda tazminat için girişimde bulunmanızı öneririm.

Ayrıca iş kazası mahiyetinde olduğu için %10 ve üzeri raporda sürekli iş göremezlik geliri bağlanacağını da unutmayın. Bu konuda da sgk bağlanında başvurunuzu yapın raporu aldıktan sonra.

Üst Alt