Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası maluliyet oranı için yüksek sağlık kuruluna itiraz eden var mı?

hilal72

Aktif Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Iş kazası maluliyet oranını itiraz edip yüksek sağlık kuruluna gönderilmesini isteyen arkadaşlarımız oldumu oldu ise sonuç ne oldu :d

ewt ben ıtıraz ettım su an daha evrak kayttaymış

ben ettim iş kazasıyla alakası yoktur dendi kararda iş kazası geciren sahısda bulunan rahatsızlıklar ve arızalar mevzuatımıza göre maluluyet gerekmez diye karar almışlar

bende itiraz ettim bakalım ne olacak senin rhatsızlıkalrın nelerdi hangi rahatsızlıkalrını kabul etmediler

Ben iş kazası sonrası ellerimde uzuv kaybı yaşadım. Sol el 3 ve 4 parmaklar ampute ve 5. parmak dondu kaldı. Ayrıca sağ el 4. parmak ilk boğumdan ampute %18 rapor verdiler.

1 sene devlet hastanesinde psikiyatri ser. tedavi gördüm. Epikriz raporu ile itiraz ettim ve raporum %42 olarak kabul edildi. Ama benim devlet hastanesinden aldığım rapordan sonra >Gazi psikiyatride tekrar heyete soktular. Sonra kabul edildi.

arkadaşlar iş kazası maluliyet oranım hep %3 çıkıyordu bu sefer yüksek sağlık kuruluna itirazlarımızı yaptık resmi evraklar ve dilekçemiz ile ilk maluliyet için hastaneye gönderildikten sonra hst yapılan eksiklikleri ve sonrasını detaylı olarak yazdık bugün aldıüım haber ile %10 üüstünde karar verilmiş mama oran ne kadar bilmiyorum bunu gelcek hafta öğrencem memur hastamış o yüzden diğer memurlar onun masasından alıp bakıvermiyorlar

Geçmişolsun sonucunuz noldu acaba bende aynı durumdayım

Üst Alt