Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası nedeniyle 23 yıldır süren dava!?

murat80

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bana iş mahkemesi davam var 23 yıl önce tekfen şirketinde tünel yaparken patlama oldu 6 kişi öldü bende 4 ay Ankara numune hastanesinde yattım , sırt kısmı kol kısımlarım yanık dır , ve hastaneye gelen bi avukatla anlaştık %20 , ve 1992-2014 yılına kadar davam sürüyor ve ben bıkdım yoruldum Bana biri yardımcı olsun , sarıibrahimoğlu hukuk bürosu Ankara'da ben Osmaniye'de oturuyorum ve son noktaya geldik dediler son Mahkeme'm de avukat mahkemeye girmemiş dosya kapanmış bunu karşı avukat dan ögrendim , benim avukat değişmiş eskisi gitmiş ben dosyayı inceleyip sizi arayacam dedi kapattı biri beni arasın yardımcı olsun , 0545 692 5886

Karşı taraf avukatıylada görüştüm %15 raporumun yüksek oldugunu , %0 la hesaplama yapalım dedi , ben bu zamana kadar ne kadar tazminat alacağımı dahi bilmiyorum, ve anlaşmaya gitmeyi düşünüyorum ektüel hesaplama falan demişti bizim avukatlar sonra hesaplayan askere gitti dedi hesaplayamadılar ve bana Eylül ayında Mahkeme'm oldu avukatım büroya geldim cok mutluyum dedi bilirkişi falan dedi , ve Aralık 2 sinde mahkeme var büyük ihtimalle mahkeme karşı tarafı dinlemeyecek mahkeme bitecek Ocak ayında tazminatı alacaksın dedi , biz cok mutlu olduk Aralık ayını bekledik sabırsızlıkla , ve duruşma oldu ben Osmaniye'de oldugum icin katılamaıyorum istanbulda mahkeme ve büroyu aradım sekreter şuan Ekim bey yok ben sizi aramasını söyleyecem dedi ,4-5 gün hep aradım sonunda avukat değişmiş pınar hanım diye biri almış dosya mı artık sekreter sizi arayıp bilgi verecek dedi aramadılar ben dün zor ulaştım bürodan bağladılar ve Ekim bey bürodan ayrıldı ben aldım dosyayı inceleyip sizi arayacam dedi telefonu kapattı sinirlendim karşı tarafın avukatını aradım ve avukatınız duruşmaya gelmedi o yüzden mahkeme dosyayı kapattı dedi , ve bizim avukatı aradım neden mahkemeye girilmedi dedim bana sormayın ben yeni aldım dosyayı dedi , karşı taraf anlaşalım diyor bana ben bıkdım artık son noktaya geldik dediler böyle bişey oldu resmen yıkıldık bıkdım anlaşamaya gidecem artık bana yardımcı olur musunuz duruşmaya mazaret bulundurmamış avukatım ben avukatımı red edebilir miyim bu zamana kadar bi ücret vermedim anlaşmamış %20 ydi lütfen biri arasın yardımcı olsun bilgisi olan

Murat bey öncelikle geçmiş olsun 23 yılık dava çok çok uzun... rekor kırmışsınız! Benim dava 10 yılda bitti. insanın ömründen ömür gidiyor, dava bitmiyor
Sizin yerınızde olsam ne yapardım. Avukatınız davanıza girmediği için dosyanız kapndıysa o avukatlık bürosuna karşı tazminat davası açabilirsiniz. Davanıza girmeyen avukatın burnundan fitil fitil getirebilirsiniz. Ayrıca dilekçe yazıp baroya şikayet edebilirsiniz. Avukatlık bürosuna 5 kuruş para vermeyin. Avukatlık bürosunuda azledin (dosyanızdan el çektrebilirsiniz)

gelelim anlaşma konusuna karşı tarafın avukatını siz hiç takmayın, yeni bir avukat bulup avukatınız ile anlaşmaya gidin. yeni avukat bulacaksanız illa tazminat hukuğundan anlayan iş hukuğundan anlayan bir avukat bulmalısınız. doğru avukatı bulursanız 3 aşağı 3yukarı alacağınız tazmınat rakamını hesaplar. ona göre karşı taraftan rakam ister....Tek başınıza anlaşmaya gitmeyin pasif görürlerse çerez parasına kandırılar sizi. Son olarak yeni avukat bulacaksanız %15den fazla vermeyin.

Üst Alt