Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası nedeniyle hangi oranda rapor alabilirim?

blackstyx

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ilk önce merhaba arkadaşlar hepinize geçmiş olsun
benim sorum ise : yaşım şu anda 32 ben büyük bir şirkette çalışıyorum 2008 yılında yılında geçirdiğim iş kazası sonucu sol bacagımdaki femur başı kırığı sonucu ameliyat oldum yaklaşım 4,5 ay evde dinlendim bunun sonucu olarak bacagıma 3 adet civi taklıdı femur başına
kazadan sonra tam kemik ölçümüne girdim kemik başının beslendiği ortaya çıktı az bir kayıpla
şu anda ise sol bacagım diğer bacaktan gözle görülür oranla ince oturdugum zaman farkediliyor

size sorum ise ben bu kaza sonucu heyete başvursam iş gücü kaybı adı altında yüzdesi olan bir rapor alabilirmiyim alsam ne kadar alabilirim ,bunun sormamın nedeni ise şirketimizin bize sağladığı işe girmeden önce sağlıklı olduğun için ,iş başı yaptıktan sonra geçirecegin her hangi bir ağır rahatsızlık sonucu bu rapor oranında sağlık yardımı yapıyor
ben acaba bu raporu alablirimiyim ??

iş kazası raporu tutludumu. kazanın iş kazası olduğunu ispatlayabilirmisin.eğer ispatlayabiliyorsan zaten %10 dan sonrasına devlet maaş bağlıyor tahminime göre sende %39 alabilirsin.

Oluşan hasarın ne derece hareket kısıtlılığına yol açtığı önemli. Bunu da ancak doktorlar söyleyebilir. Buradan yorum yapmak mümkün değil diye düşünüyorum

Üst Alt