Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası raporu çıkmış. Ne zaman elime ulaşır? Maaş ne olur?

murat4444

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
selamın aleyküm arkadaşlar işkazısı geçirdim bundan dolayı sgkya sürekli iş göremezlik raporu için baş vurdum onlar beni araştırma hastanesine yolladılar ordan heyetegirdim hastane raporumu sgk ya işkazaları bölümüne yollamış onlarda genel anasağlık kuruluna yollamış ordan yüzde 52 raporum çıkmış ama rapor elime geçmedi daha acaba benmi gidip sgk dan alacam yoksa onlarmı yolluyacaklar bana şimdi neyapmam lazım bilgisi olan varsa yaza bilirmi kimsemi bilmiyor

sa arkadaşlar işkazasından dolayı raporum çıkmış sgk yagittim yüzde 52 dediler ama raporum elime geçmedi nasıl elime geçer raporum

maaş hesaplama

Ödeme Günü24
Net Aylık Tutarı458.97 TL
Aylık Tutarı0.0 TL
Ek Ödeme Tutarı458.97 TL
Sosyal Yardım Zammı0.0 TL

MURAT arkadaşım maaş tahmini için sgk başlangıç tarihi 2008 öncesi 2008 sonrası pirim gününüzü toplam kazancınızı ve toplam pirim gün sayınızı yazmanız gerekmektedir tahmini bir rakam verilebilir belki.Asgari ücretten mi ödendi pirimleriniz ? 458 tl maaş hiç görmedim ama malesef 600 tl maaş alan var ve maaş bağlama konusunda bir çok değişik etken var bunları bilmek gerekiyor Başta yazdığım gibi pirim günleri ve kazanç gibi...Tşkrler.

işkazası

ş hesaplama işegiriş m 96 yatan pirimim 5394 21sennelik sigortam var artı yüzde elli iki raporum var
Ödeme Günü24
Net Aylık Tutarı458.97 TL
Aylık Tutarı0.0 TL aylık başlama tarihide 7 1 2016
Ek Ödeme Tutarı458.97 TL
Sosyal Yardım Zammı0.0 TL bu edevlette çıkan taplo işkazasından sürekli işgöremezlik maaşı diyor şimdi bennekadar maaş alırım sizce ek ödeme devamlımı v

maaşın e devlette ayın 20 si gibi görünür bence

murat4444

O rapor sana verilmez kardeşim. SGK sevki ile aldığın için kurumda kalır.

işkazası maaşım bağlandı

sa yüzde 52 raporum 802tl maaş balandı ayın 24de çekecem şimdi rapor elime geçmedi ben diğer sosyalyardımlardan faydalanmak için tekrarmı heyete girmeliyim

2022 maaşı alamassın(sağlık güvencen) var,evde bakım için yeni rapor lazım öbür rapor olsa dahi işine yaramaz.

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt