Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası rücu davasında bana yansıyan bir şey olabilir mi?

mıhcı

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Arkadaşar beni 6 yılsonra tekrar ifadeye çağırdılar... kaza anını tekrar anlattırdılar.. o günü hatırlayınca piskolojim alt üst oldu zaten yılar sonra kendimizi zar zor alıştırmıştık.. şimdi sizden ricam devlet sorumluların kusuru varsa bunlardan tazminatı yani zararını karşılayacak ... ve bendeki sıkıntı bunlar bana bir sıkıntı çıkarırlarmı...

SİZİN İŞ kazanızda sizin suç unsurunuz varmı dı bunu biliyormusunz ilk önce bunu sorayım

hilal72

ilk sgk müfettişinin rapurunda %20 ben ksurluyum %40 şirket % 40 ta çalıştığım hastane bu şekildeydi rapor...

sgk iş göremezlikten aylık bağlayor ise aluliyetinizin 10 ve üstünde çıktı ise kusur oranınız miktarında maaşda indirim yapar eğer mahkeme kanalı ile devam eden bir davanız varsa burda tazminat işlemlerinde iş yerlerinin yada kişilerin kusurları önem teşkil eder sizin kusur oranınız yalnızca alacağınız tazminatta indirim olur diye biliyorum size bir ceza çıkmaz

Üst Alt