Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sebebiyle SGK beni hastaneye sevk etti. Doktorlar rapor vermiyorlar!?

celeritas

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
iş kazası sebebiyle sgk beni hastaneye sevk etti.fakat doktorlar rapor vermiyorlar. benim iş kazasından dolayı yüzde 44 oranın da özür oranım var ARATÜRK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ ANKARA) ve aynı hastanenin sağlık kurulu bana der ki sen özürün hangi bölümden ise o bölümden (BEYİN CERAHİ) alman gerekiyor. BEYİN CERAHİ bölümüde hayır efendim der ve bunu ancak kurul verebilir der.

ben de zavallı iki arada bir derede kaldım iki bucuk aydan beri bu raporu bekliyorum ne yapacağımı şaşırdım.

bu konuyla ilgili bilginiz varsa paylaşırsanız minnetar kalacam size okkalı bir teşşekür ederim diyecem.saygılarımla

arkadaşım gecmiş olsun sgk seni hastaneye gönderdiyse sana rapor verilmez rapor direk sgk gider.sen kendin rapor alacaksa heyete girmen gerekir.

Beyin cerrahı oran yazar, sonra heyet değerlendirip son kararı verir. Prosedür bu şekildedir. Bence başhekime çıkıp konuyu dile getirin

Üst Alt