Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş Kazası sonrası %30 rapor ile sürekli iş göremezlik bağlanma süreci..?

Kağıt2150

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Öncelikle merhabalar hayırlı ramazanlar

2018 ocak ayında iş kazası geçirdim t12 vertebra kırığı platin takıldı bu süreçte hastaneye gidip sadece istarahat raporu aliyordum neyse haziran ayında rapor bitti tekrar rapor alamadim ve sonra sürekli iş göremezlik için kurula 2018 ağustosta müracat ettim hastaneye felan sevkim tamamlandı daha öncesinde ara karar verdiler ve ara karari yaptirdim şimdi dosyam ankara kocatepede acaba ne zaman maaş bağlanır bu arada hastanedeki raporumda %30 du

İş gücü kaybı oranınız mı %30 yoksa engelilik oranı mı? Eğer iş kazası oranınız %30 olarak gözüktü ise sgk da yakın bir zamanda maaşınız bağlanır. Herhangi bir sıkıntı kaldımı? Birde eğer sgk dan verilen oran ise bu bende sizden bir ay sonra başvuru yaptım oranınız ne zaman belli oldu acaba? Geçmiş olsun.

Dostum sanırim siteden öğrendigim kadarıyla müfettise ifade verme felan oluyormuş ancak ben hic bir ifade felan vermedim heyet raporum 30 ancak sgk kocatepe oran belli degil henüz acaba ne zaman baglanır tahmini bilen varmi

Üst Alt