Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası 40 gün rapor aldım. Süre sonunda ne olacak?

gase

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
iş kazası sonrası 40 gın rapor aldım bılmek ıstedıgım sey acaba heyet e goruncekmıyım tek parmağımı kaybettım yada rapor bıttınce heyetten randevumu almak gerekıyo yoksa onlar uygun bı zaman içinde carıyolarmı yanı süreç nedır tşk..ler..

gase

Tek parmak kaybı için mi %40 rapor aldınız?
SGK %40 rapora istinaden sürekli iş göremezlik geliri bağladı mı?

40 olan rapor günü 40 gun rapor yazdılar iş goremezlık ıcın 1333 lıra bır aylık ıcın yatırdılar daha heyete gorunmedım dmek ıstedıgım rapor bıtınce heyetten randevumu alıyoruz yada onlar belırlı bı zaman cagrıyolarmı

gase

Rapor süresi sonunda doğrudan hastaneye gideceksiniz. Onlar ya çalışabilir raporu verecek ya da rapor verecek yeniden.

Ve iş kazasını mutlaka sigorta müdürlüğüne bildirin.

iş kazası geçiren herkes tedavisi bittikden sonra heyete girmek zorunda. istirahat süreniz bitince sizde heyete gireceksiniz. Bağlı bulunduğunuz SGK nın iş kazası servisiyle iletişime geçin. onlar sizi yönlendirir. Normalde istirahat raporu veren doktor olayın iş kazası olduğunu bilince istirahat süresi bitince heyete sevk ediyor. Bende böyle olmuştu.

Heyete girdiğinizde olayın iş kazası olduğunu belirtin.

arkadaşlar iş kazası sonrası 30 bır 10 bır 20 bır rapor yazıldı sımdı heralde bir 20 daha rapor yazılabılır bır parmak kesık orta parmak kırıktı tam işlem gormuyo yüzük parmak ta zedelı tam bukemıyorum öğrenmek ıstedıgım işten çıkma ıhtımalım var benı çıkartıcaklar var sayıyorum egger öyle bısey olursa işsizlik maaşı alabılecekmıyım çünkü 60 gundur ssk a ödenmiyor bilgisi olan yazabılırmı..tşk ler şimdiden..

işveren sizi işten cıkaramaz olduki cıkardı mahkemeye verirsin gerçi cıkarmasada istrihatin bitince sgk gidip rapor al ve ver mahkemeye sonucta bi kaza var ve bir kayıp söz konusu mesela ben iş kazası geçirdim sgk dan gelecek raporu bekliyorum gelince mahkemeye vereceğim.

Üst Alt