Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş Kazası sonrası bağlanan aylığım durdurulmuş mu!?

halef27

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Aylık Başlangıç Tarihi01.01.2013
Durum KoduD
2000 Öncesi Aylık Bağlama Oranı 0.00
2000 – 2008/10 Arası Aylık Bağlama Oranı 0.00
2008/10 Sonrası Aylık Bağlama Oranı 70.00
İntibak Aylık Bağlama Oranı 0.00
2000 öncesi Gün0
2000 – 2008/10 arası Gün 0
2008/10 sonrası Gün 0
Toplam Gün0
Göstergesi0
Hisse Oranı1/1
Sigortalının En Son Çalıştığı SektörÖzel

bu ne demek

iş kazası yada meslek hastalığı raporu aldınız mı oran %10 altında verilmiş onu ifade eder bu yazı

[FONT=sans-serif]@[/FONT]halef27

[FONT=sans-serif]üzgünüm ama size maaş bağlanmamış demek o yazı[/FONT]

turkiye.gov.tr den bilgilerinizi kontrol ettiyseniz Aylık hesaplama zamanlarında ordaki bilgiler boş oluyor. Maaş almanıza yakın bilgilerizi tekrar kontrol edin.

Tahsis Kodu 8100
Aylık/Gelir Durumu: Aylık/Gelir durdurulmuştur.
Aylık/Gelir TürüSürekli İşgörememezlik Geliri

bunlar yazıyor

iş kazası raporum yüzde sıfır olarak geldi. sağ kolumda sorun var sol gözümde görme kaybı var bide piskolijiden vermişlerdi g.antep üniverste has. fakat ankaradan sıfır geldi nasıl oluyor bilmiyorum ama öle oldu avukat aracılığı ile sonuca itiraz etik şu anda gelen gidenn bi şey yok bazen diyorum ki keşke kazada ölse idim kalanlar rahat ederdi :(

imQ
ben söylemiştim ve siz yalan yanlış bilgi vermeyin demiştiniz
@halef27
arkadaşım konuyu mahkemeye taşıdınız ise av aracılığı ile adli tıp isteğin bu sonucu değiştirebilir

şişiksami itiraz ettim şimdi onu bekliyorum ayrıca iş mahkemesinde davam devam ediyor benim anlayamadığım nokta şu ben iş kazası gecirdim sağ kolumda hareket kısıtlılığı kaldı sol gözümde görme kaıbı oldu ve hali ile piskolojide gitti ankisyette bozukluğu tanısı kondu 1 yıllık tedavi sonunda fakat ankardan nasıl olduda sıfır geldi işte buna hayretler içinde kala kaldım inanamıyorum :(

ankarada kocatepe sgm mi bu kararı verdi yani yüksek sağlık kurulu mu verdi şaet o verdi ise adli tıp istemeli av tın mahkeme aracılığla

bence siz ankara meslek hastahanesine sevk alın sgm den siz nerde oturuyorsunuz gaziantepse ankara ya gönderir

Üst Alt