Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası düşük oranlı rapor verildi. Buna itiraz etmeli miyim?

gumusali

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben 2011 yılında iş kazası geçirdim sol bacagimin femur kemiginde parcali ve sol bilegimde parçalı kırık oluştu ve platin takıldı efor kaybı için başvurdum yüzde 2.3 vermişler sizce normalmi

Ayak bileği oranları daha yüksek el bileği için birşey diyemeyeceğim

sağlık raporu

Iyi günler bana bir konu hakkinda yardımcı olabilirmisiniz .Ben 2011 yilinda iş kazası geçirdim sol bacagima dizimden kalcama kadar platin takildi aksama var ama kisalik yok .Birde sol el bilegimede platin takıldı efor kaybı için başvurdum bana yüzde 2.3 oranında rapor verdiler bu rapor normal mi itiraz etsem bir değişiklik olurmu bana yardimci olursanız çok sevinirim

gumusali

Edilse de anlamlı bir değişiklik olacağını sanmam. Bu tür durumlarda işlev kaybına göre değerlendirme yapılır...

geçmiş olsun gardaş elden ameliyat oldunmu benimde elimde işyerinde agır nesneyi iterken burkulmuştu 4 kez ameliyat oldum el bilek sabitlendi sol el ünverse hastanesinde fizik tedaviden rapor aldım mahkeme istemişti o rapor saglık kurulundan %33 rapor geldi ssk ya iş kazası diye dilekce verdimdi olumsuz çıktı bende meslek hastalıgı için başvurdumdu adli tıp meslek hastalıgıdır dedi dün 15.duruşmaya girdim adli tıpın verdigi meslek hastalıgı raporunun ssk onaylamasını bekliyom benim el bilek sabit baş parmak %20 kısıtlı diger parmaklarda kısıtlı el bilek kısa güç kaybı var demişti

Üst Alt