Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası engelli hakları nelerdir?

hasankorhan77

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
İş kazası sonrası engelli rapor hakkında ne yapılmalı

Aynı iş yerinde iş kazasından sonra iş başı yaptım ve iş yerine Ekpss için rapora başvurduğumu söyledim,raporu aldım ama iş yerine henüz raporu göndermedim,halen normal statüde çalışmaktayım ben engelli raporumu iş yerine gönderirsem bana ve iş yerine ne gibi avantaj yada dezavantajları olur bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi????

elinizdeki rapor 40 ve üstü ise eğer vergi muafiyetine başvurabilirsiniz iş yerine vergi indirimnden faydalanmak istediğini söyliyeceksin iş yeri vergi dairesine dilekçe yazcek iş yeri eğer onaylanırsa daha az vergi kesileceği için üç beş kuruş daha fazla aylık alacaksınız bu vergi nidrimi erken yaşlanmadan emekli olmanızı da sağlar ayrıca iş kazası geçirip böyle bir raporunuz varsa yine iş yerine daha basit daha kolay bir işde çalışacabileceğinizi dilekçe ile bildirip işteki statünüzü değiştirebilirsiniz ekpss başvurabilirsiniz raporla

Üst Alt