Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası geçici iş göremezlik geliri ne zaman alabilirim?

Konular
4
Reaksiyonlar
0
Slm arkadaşlar ben 22 02 2014 te iş kazası geçirdim doktor açık rapor verdi rapor parası nasıl ve kaç gün sonra alınıyor cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir sonraki ay alınabiliyor. Bu konuda sigorta müdürlüğüne başvuru yapılması lazım. Bu başvuruyu yaptınız mı?

Soru

%8 hareket kaybına tazminat cikar mi ben is kazasi sonucu %8 hareket kaybı var şimdiden teşekkürler

Sürekli iş gorememezlik geliri

Herkese hayırlı geceler 2014 yılında iş kazası yaptım 2016 yılının sonunda emekli oldum vergi indirimi ile geçen ay göğüs dok meslek hastalığından suphelendi simďi iki sorum olacak size 1 iş kazası sürekli gelir için sgk sevk aldım meslek hastalığı için ayrı sevk mi alacağım 2 iş kazası oranı diyelim %6 meslek hastalığı %8 çıktı ikisi birleştirilip % 14 olarak toplanır mı? şimdiden teşekkür ederim cevap verirseniz çok sevinirim

Eylül ayında iş kazası geçirdim. Is yerim maaşımı ödeyip sigortamı yatırıyor. Işe döndüğümde sgk nın verdiği geçici iş göremezlik ödeneğini geri alacak benden. Is yerinin böyle bi hakkı var mı ?

Herkese hayırlı geceler 2014 yılında iş kazası yaptım 2016 yılının sonunda emekli oldum vergi indirimi ile geçen ay göğüs dok meslek hastalığından suphelendi simďi iki sorum olacak size 1 iş kazası sürekli gelir için sgk sevk aldım meslek hastalığı için ayrı sevk mi alacağım 2 iş kazası oranı diyelim %6 meslek hastalığı %8 çıktı ikisi birleştirilip % 14 olarak toplanır mı? şimdiden teşekkür ederim cevap verirseniz çok sevinirim

Arkadaşlar pazartesi heyet için muayeneye başlayacağım bilen varsa lütfen cevap bekliyorum

Üst Alt