Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası haklarımı almak için ne yapmalıyım?

Halil Sevil

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Iyi aksamlar arkadaşlar Denizli'de ikamet ediyorum Ankara'da iş kazası tespit davami kazandım.Ankara Ulucanlar SGK basvurdum maluliyet icin.Ankara Ulucanlar SGM merkezinden maluliyet tesbitim için Denizli Paü hastanesine sevk istedim.Goz muayenemin tetkikleri yapıldı ve epikriz raporumda açıklama bölümünde MALULİYET yazıyor başka bir şey yazmıyor.Bu ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ediyorum hepinize geçmiş olsun

11/02/2019 pazartesi de iş kasasından kaynaklanan işitme kaybim var.yarin tetkikler yapılacak bu isitme kaybim daha onceleri muayenelerimde özür oranı 100/ 16 diye rapor vermişlerdi. SOL KULAGIM HIC DUYMUYOR.gözüm ve kulağım MALULIYET ICIN veya id kazası sonrası kulak ve gözün probleminden dolayı iş göremezlik maasi baglanabilirmi? Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum hayırlı geceler

Halil Sevil

Malul olmanıza neden olan rahatsızlıkla işitme kaybınız iki farklı mevzu mu? İş kazasında oluşan kayıp neydi tam olarak?

Üst Alt