Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası işgücü kaybı oranını hastane mi sgk mı belirler?

ERKAN ERKAN

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Öncelikle herkese iyi akşamlar.Siz değerli insanlara sormak istediğim

beni heyete sevk ettiler.Bu kaza sonrası kayip için oranlari hastane mi verecek yoksa gönderilen rapor ve dosyaya bakıp Ankaradakilermi verecek.Kısaca hastane bana oran yazacaktı yoksa sadece hastalığını veya arızalı bildirip gerisini Ankaradakilermi halledecek.
Bilgisi olan değerli arkadaş lardan yardımlarını bekliyorum.Tabiki sizden de Oturan boğa abi.n

Hastane oran vermiyor.Durumunuzu yazıp sgkya sgkda ya istanbula veya ankaraya gönderip oran belirtiyorlar...

Sinan çok teşekkür ederim.Bunu sormamdaki amaç hala bel boyun be sirt fitiginin oran cet belinde yeri olmadığını söyleyen doktor arkadaşlar var.Bilmiyorlar galiba.Bu da beni tedirgin etti doğrusu.

Hem kaval kemigimde kırık var hemde boynumda sırtımda ve belimde fitik var.

4837 (60) (%5) ne anlama geliyor bileniniz var mi?

is kaybı için baş vurdum ve evrak izlemede en son bu yazıyor.Bilgisi veya fikri olan varmı.

mrb gardaş benimde öle bir durum var mahkeme ünv.hastanesine sevk etti orda heyete girdim doktor sadece şikayetlerimi dinledi benim sorun eldeydi yazdı çizdi mahkemeye yolarız dedi oran la ilgili bişe demedi mahkemede yüksek saglık surasına yolamış adli tatil nedeniyle 9. aya attı duruşmayı anlıycan doktor sıkıntılarını yazıyor sadece sorun nerdeyse onla ilgili son kararı oranı ssk veriyor die biliyom beklemdeyiz bizde bakalıminş hayırlısı olur gardaş

Üst Alt