Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası sağlığımı zora sokmayan birime geçebilir miyim?

Gkhnsengun

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar ben 3 yıl önce iş kazası geçirdim ayak bileklerim kırıldı platin takildi raporum yuzde 20 çıktı 2.ci kontrolumde aynı çıktı kontrolsüz sürekli aldım raporu aynı iş yerindeyim çelik fabrikasında daha iyi bir statüde çalışabilir miyim raporu görürsem fabrikaya

Gkhnsengun

Öncelikle, tabii ki sağlığınızı zora sokan birimden başka bir birime geçiş talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sürekli iş göremezlik geliri de almalısınız. Bunun başvurularını yaptınız mı?

Hayırlı günler arkadaşlar ben 4 ay öncesine kadar iş kazasına bağlı trafik kazası geçirdim omurgamin bir çok yerinde kırıklar meydana geldi hala istirahat halindeyim ve fizik tedaviye başlayacağım

Merakbettigim bir çok şey var tecrübenize sığınarak bir kaç soru sormak istiyorum

Şirket doktoru epikriz raporlarını gördükten sonra bu kırıklar ile motokurye olarak calistiramayacagini beyin cerrahinden calisabilir veya calisamaz raporu getir dediler. Beyin cerrahi çalışamaz dedi ve şimdi şirket bana farklı departmanda iş verecekler ama nasıl iş vereceklerini bilmiyorum kurye olarak çalışırken mesailer ile birlikte 5200 tl civar maaş 650 tl ticket yemek kartı maaş alıyordum şimdi beni calistiracaklari yeni departmanda maaşım düşük olursa ne gibi yol izlemem gerekli herhangi bir hakkım varmıdır...

Bir de kaza sırasında ambulansın kaldırdığı hastanede sadece tomografi çektiklerinden dolayı kırık bulamadılar ve ve beni taburcu ettiler hiç bir tedavi yapmadılar sadece randevu alıp tekrar hastaneye gelmemi söylediler tabi ağrıdan ölüyordum bir gün sonra özel hastaneye gittim özel hastanede çekilen mr. Sonucunda omurgamin bir çok yerinde kırık ve spinal kord basısı yükseklik kaybı görüldü hastane veya doktor hakkında davacı olabilirmiyim yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden. oturan boğa

Üst Alt