Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası serçe ve yüzük parmaklarım felç kaldı..?

Hector

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
OturanBoğa

bulent abe merhaba serce ve yuzuk parmakları iş kazası sonucu felc kaldı ve 2 ıncı 3 uncu dereceden yaralar var ıs gormemzlık raporu sızce yuzde kac gelır

sende sanirim ulnar sinir kaybi var nürolojiyede muayene olmalisin

mahir1984
evet ulnar sinir kaybı var iyileşmez dediler her iki parmak sızce yuzde kac veririrler

sureklı ıs gormemzlık odenegıne basvurdum raporlar ankarada ıkı senedır ugrasıyorum sızce bu oran kac olur

OturanBoğa
oranlar neye gore verılıyor abe ben baktım serce parma 1 yuzuk parmak 3 oranları

meslekte iş gücü kayıp oranı farklı hesaplanıyor vucut kayıp oranı seni aldatmasın karpaltünel vucutta kayıp %10 iş gücünde %38 alan var

aynen benimde bildigin kadari ile is gücü kaybi meslegine göre farkli hesaplaniyor benimde engel oranim %41 sol koldan ama meslegime göre ne oran verilecek bende bilmiyorum sgk da meslek kodum makina bakim onarimci diye geciyor

Bende dedaşta arıza onarım bakım görevindeydim serce ve yuzuk parmakları yuksek gerılım sonucu sınırlerı hasar gordu ıyılemesez dedıler sımdı bu oranı yaptıgım işemi gore verecekler nasıl bır hesaplama yapılır

BENDE DEDAŞTA ARIZA ONARIM BAKIM GÖREVİNDEYDİM SERCE VE YUZUK PARMAKLARI YUKSEK GERILIM SONUCU SINIRLERI HASAR GORDU IYILEMESEZ DEDILER SIMDI BU ORANI YAPTIGIM İŞEMİ GORE VERECEKLER NASIL BIR HESAPLAMA YAPILIR

BENDE DEDAŞTA ARIZA ONARIM BAKIM GÖREVİNDEYDİM SERCE VE YUZUK PARMAKLARI YUKSEK GERILIM SONUCU SINIRLERI HASAR GORDU IYILEMESEZ DEDILER SIMDI BU ORANI YAPTIGIM İŞEMİ GORE VERECEKLER NASIL BIR HESAPLAMA YAPILIR

meslek kodum elektronik haberleşme teknikeri olarak geçiyor bunun nasıl bir etkisi olabılır acaba

aynen benimde bildigin kadari ile is gücü kaybi meslegine göre farkli hesaplaniyor benimde engel oranim %41 sol koldan ama meslegime göre ne oran verilecek bende bilmiyorum sgk da meslek kodum makina bakim onarimci diye geciyor

meslek kodum elektronik haberleşme teknikeri olarak geçiyor bunun nasıl bir etkisi olabılır acaba

Bi arkadasim is kazasi sonucu tazminat davasi acti 600bin tl hak kazandi. Bu iste avukatin tecrubeside yuksek tabi

ne olmustu arkadasına nasıl bir iş kazası geçirmişti

Üst Alt