Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası tazminat hak ettim ama işveren iflas göstermiş!?

Sel43

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben ıs kazası gecırmıstım. Dava acmıstım o kısının 10 aya kadar tum mal varlıgı gozukuyordu.. Sımdı ıse mal varlıgı hepsini yok etmıs ustune bisi gozukmuyor ıflas gostermıs hakkımı alamıyacak mıyım..

Sel43

avukatın tedbir koydurmadı mı? dava açtıktan sonra mal kaçırma olayı yapamaz yapsa bile avukatın işverenden çatır çatır alır

Eger seni magdur birakmissa bi talep edemiyorsan bunun bi tek yolu var kazada nerene bisey olmussa aynisini sende o patrona yapacaksin

Avukat mahkemeye tedbiri haciz karari sunuyor mahkeme ticaret ile ugrasiyor ve sirketin parasal durumu iyi ise koymuyor haciz karari ve dava bitene kadar zaman kazaniyor burada iflas gostermis is veren ha is verenin uzerine birsey yoksa uzerinde oldugu zaman alina bilirmi bilmiyorum avukatina herseyi ayrintisi ile sor bence

Senin davan sonuclandimi dava acali ne kadar oldu

Legar45
sakın böyle bir şey yapmayın. haklıyken haksız duruma düşersiniz.

Tamamen avukatın kalitesi ile alakalı bence
Benim avukatım tüm mallara tedbir koudurdu

Is kazasi icin saglik kurulundan raporum geldi %36 ben itiraz etsem bu sefer oran yuksek mi gelir yoksa düsukmu gelir birde itiraz ettigimde tekrardan heyetemi giricem bilgisi olan varmi

Üst Alt