Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası verilen %6,3 raporla iş göremezlik aylığı..?

Bipolevent

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Benim aklım karıştı iyice 4 aydır malul aylığı alıyordum işkazasından dolayı sürekli iş göremezlik oranı %6.3 çıktı itiraz ettim aynı oran yine geldi demek istediğim şu ki edevleten bakıyorum emeklilik kaydına iş göremezlik geliri durduruldu şimdi bakıyoyorum ayın 24 olarak görünüyor

daha önceden tarih falan hiç yoktu ben malul aylığını ayın 23 de alıyorum iş göremezlikde ise ayın 24 olarak görünüyor anlamadım gitti bi türlü kendi emeğimle heyete girdimdiğimde kısmen işlevselliği düzelen (bipolara) %40 ayak parmak uvuz kaybına %8 verdiler yuvarlama %45 engelli raporu aldım acaba bu iş göremezlik oranını etkiledi ondan mı maaş gününü belli ettiler

Bipolevent

sürekli iş göremezlik geliri için alt sınır %10'dur. Acaba raporunuz uzadı ve geçici iş göremezlik aylığı mı yatacak.

Hocam beni malul emekli ettiler raporum falanda yok bir türlü anlamadım ayın 24 dü ödeme günü olarak gösteriyor

Üst Alt