Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası verilen iş gorememezlik oranını nasıl yukseltebilirim?

okanusta

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkese iyi gunler.2012 yılında asansör bosluguna duserek is kazasi gecirdim.Suanda is gorememezlik oranim bacaklarimdan dolayi %18 ve bu oran daimi.Daha önce bu oran icin itiraz ettim dilekce yazdim ama reddedildi.Bu orani yukseltmek istiyorum cunku ayaklarim gittikce kotulesti yururken zorlaniyorum.artik kendi meslegimi yapamiyorum is bulmakta cok zorlaniyorum.Ne yapabilirim nasil bir yol izleyebilirim evliyim cocugum var psikolojik olarak da cok kotuyum.Bu oranlar hesaplanirken hepsinin göz önune alinarak hesaplanmasini istiyorum.Simdiden sagolun.

Geçmiş olsun, öncelikle Yüksek Sağlık Kurulu'na başvurmanız buradan da istediğiniz sonucu alamazsanız, Malûliyet tespit davası açıp kendinizi Adli Tıp Kurumu'na sevk ettirmeniz gerekmektedir.

Merhaba bacaklardaki problem tam olarak nedir? ayrıca tazminat davası açtınız mı işverene?

Üst Alt