Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası verilen orana itiraz edip psikolojik rahatsızlığımı da..?

Levent mert

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ya arkadaşlar ben iş kazasından dolayı malulen emekli oldum daha önce 4 ayak parmak ampitasyonundan iş gorememezlik derecem %6.3 olarak verildi ama ben psikolojik hastalığım ilerleyince doktorlar bana emeklilik için bas vurmami söyledi ve sonunda malulen emekli oldum peki simdi daha önceden bana verilen bu %6.3 lük orana itiraz etsem sürekli iş gorememezlik için psikolojik hastalığım etken ederim

Son düzenleme:
100/6.3ten nasıl emekli oldunuz

%6.3 lük oran benim is gücü kaybı oranın uvuz kaybına yani ben kazada beyin kanamalarıda geçirdim ondan psikolojik rahatsızlığım ortaya çıktı 8 ay psikiyatri hastanesinde yattım çıktıktan sonra 8 ay daha ayaktan tedavi ettiler ve doktorların bana emeklilik için başvuru yap biz sana destek oluruz dediler 10 mayıs 2017 tarinde heyette girdim ve 28 temmuz 2017 tarinde SGK beni arayıp emeklilimin kabul edildiğini ve is yerinden çıkışı almamı söyleyip bize getireceksin dediler simdi evrağım aylık hesaplama bürosunda

Oranımız yüzde kaç benimde 100/9 uzuv kaybı var yardımcı olursanız sevinirim tsk

Tekrar itiraz edin %10 ve üzeri çıkacak bir raporda size sürekli iş gorememezlik maaşı baglanir bu omur boyu ve sizin vefatinizdan sonra aileneze kalan bir maastir

Üst Alt