Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrası yürümekte zorluk çekiyorum. SGK'nın ihmali olabilir mi?

Tanju67

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben yurt disinda is kazasi gecirdim turkiyede devlet hastensinde ameliyt oldum topuk kemigi kirigi platin takildi ve maliliyet icin sevk verildi ameliyt oldugum hasteneye gittim sgk nin internten sitesinden baktigmda SID orani %5.3 red yaziyor ama benim hala ayagimda aksama yurume bozuklugum oluyor ve calismakta cok gucluk cekiyorum sabah kalktigimda ayagimi 2 saat kullanamiyorum aksam is cikisi hic bir sekilde kullnamaiyorum sizce sgk nin ihmali mi var ustalrim saygilar

Tanju67

%10 ve üzeri işgücü kaybı oranı olursa sürekli iş göremezlik geliri bağlanır. Eğer siz bu oranın verilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, sigorta müdürlüğüne dilekçe yazıp işgücü kaybının yeniden hesaplanması için hastaneye sevk talep edebilirsiniz.

Oncelıkle cvp verdgnz için tsk ederım bulent abı avukatıma soyledım ıtıraz etmesını bn %5.3 oranı cok az buldm hatta doktrumun yanınada gıttım bu rporu neden az verdınız dedm oda bana bır cetvel cıkardı cıZelgede oranları gosterdı yanı sgk ya gore degwrı o dıyor bemde dedım kı oyle dıosunuz ama benım cetvelle ısım yok o zmn bana eskı yurumeme kavustr dedım yapabılecek bıseyım yok dedı cıktm ordan

sımdı avukatın ıtıraz etmesını beklıyorum elıme de sgk dan hıc bır yazı gelmedı benım %5.3 oran malulıyet raporumu yoksa meslekte kazanma gucu kaybı oranımı hıc bılmıyorum 3.mahkemem 12/12 sıne ertelendı bılır kısı halen cagrmadı acıkcası ben mahkemeden para da alamaycagzyanı sırketten olan ayagımıza olanla kaldı bulent abı yorumnu bklıyorum saygılar

Üst Alt