Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonrasında Kati Rapor nasıl ve nereden çıkartılır?

bülent timur

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
merhabalar herkese, ögrenmek istedigim bi konuda yardımınıza ihtiyacım var.babam işkazası geçirdi bununla alakalı dava açmak için avukat bizden kati rapor çıkarmamızı istedi. hastaneye sordugumda kati rapor vermiyoruz dediler. bununla alakalı kati rapor yerine geçebilecek hangi raporu almamız gerekiyor acaba.

avukatınıza söyleyin mahkemeden sizi adli tıp ba sevketsinler kat i rapor ancak oradan çıkar. ama sgk sürekli işgörememezlik raporunuzu sürekli verirse o da geçerli

o nasıl bir avukattır ki sizden kati rapor istiyor anlamadım,

Bende iş kazası geçirdim , ilk olarak sigortaya iş kazasını bildirin , daha sonra sizi hastaneye sevk edecek ve o sevk ile birlikte sürekli iş görmezlik ödeneğine bağlanacak babanız.

Daha sonra o rapor ankadarada onaylanacak yaklaşık 6 ay sürüyor bu zaman dilimi rapor geldikten sonra eğer raporunuzda sürekli ibaresi varsa büyük ihtimal mahkeme raporu kabul ediyor eğer kabul görmezse kat-i rapor almak için sizi sevk ile tekrar gönderir ve o sevkle kat-i rapor cıkartırsınız bu rapor genellikle düşük olur :/ ve itiraz etme hakkınız vardır.

Bede ıs kazası gecırdım savcılık dırek adlı tıptan kattı rapor ıstedı

Üst Alt