Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu %19 rapor verildi. Bağlanacak gelir ne kadar olur?

kskm

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
fabrıkada çalışıyordum ıs kazası gecırdım sag elım yandı 3 parmağım kesıldı devlet hastanesı yüzde 19 rapor verdı maas bağlanması ıcın bas vurdum bana ne kadar maas bağlanır bunu öğrenmek ıstıyorum

kardeşim benim bir arkadaşım vardı basketboldan %92 engel raporu vardı 1100 tl iş görmezlik maaşı alıyordu buna göre hesap et derim ama bellide olmaz bülent abi görse bilgi verirdi sana

Asgasri ücretle çalışıyor idiyseniz kaza günü, yaklaşık 200 TL gelir bağlanır.

geçmiş olsun.%17 asgari ücretli:135 tl.alıyorum

Bu arada oran konusunda itirazda bulundunuz mu? Hangi üç parmak, hangi seviyeden ampute edildi?

geçmiş olsun kardeş bende 2004 te iş kazası geçirdim % 19 raporum var 142 lira maaş almaktayım bu sende aynı maaşı alacaksın anlamı taşımaz benim sakatlık oranı ile sizinki farklı yerlerde sizinki parmaklar kesilmiş benim kol dirsekte sabitlenmiş oranlar değişebilir tekrar geçmiş olsun allah yardımcın olsun

Bu paralar çok komik ya sadakamı veriyorlar hiç vermeseler daha iyi bence

ssk hastanesi %19 verdi bana 170 tl alıyorum(sürekli iş göremez maaşı)

kardesım gecmıs olsun.ıs malulıyetın kac ayda bağlandı

arkadaşlar iş göremezlik kişinin yasadıgı kaza yılı aldıgı son maaş kisin ornegin 891 tl maası var %19 engeli raporu ıle ortalama 170 cıvarında yapar

Üst Alt