Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu %32 işgücü kaybı oldu. Ne kadar iş göremezlik geliri alırım?

ceylanakvaryum

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba kolay gelsin bi sorum olucak

ben 22.04.2011 de is kazasi yaptim yiksekten dusme sonucu omurgama 7 platin takildi. dava actim. dava kapsaminda sgk bana % 32 isgoremezlik verdi
suan yasim 25
ben nekadar surekli is goremezlik odenegi alirim. sigorta primim (1100-1200) yatiyo etkisi olurm u gunluk bedeli cikartirken bununlami hesap yapcaz

bi de hastaligima gore normal mi sizce bu oran

yardcj olursaniz cok sevinirim simdiden cok tesekkur ederim

Tamamen tahmin: 385 TL sürekli iş göremezlik geliri bağlanır.

İş kazası sonrasında kime tazminat davası açtınız?

Cok saolun ariyorum birakirmiyim hakkimi daha yasim 26 bi omur bunlarla yasican diyo doktor bu arada maasta baglandi 315 tl

maaş bağlama süreci nasıl işledi ne kadar sürdü benimde iş kazası işlemlerim aylardır sürüyor

Rapor oranim temmuz 2aciklandi agustos 22ilk maasimi alicam ALLAHİN İZNİYLE

Bulent bey bi sorum daha olucak ben kaza yaptigim sirkete dava actik bana kaza yaptim diye maas arti bide zaman gecti diye 6000 birikmis para vercek bu paralarin davayla alakasi yokmus tamamen kaza yaptim diyemis ama avukat bu paradan yuzde istiyo bende vermem ditom sizce yasa ne vermem lazimmi

Tazminatla ilgisi yoksa avukata neymiş anlamadım.

ceylanakvaryum;

Bu para avukatlık para değil ki. Devlet seni maaşa bağliyorr benımde aynısı başıma geldi bende toplu para aldım. kimseye vermedim . iş yerınede dava açtim gittim

çok terşekkür ediyorum verdiğiniz bilgilerden dolayı bişe daha sorayım benim rapor belli iş kazası yaptığım kesin 100% onlar suçlu dedik itiraz bile etmediler benim bu davayı kaybetme gibi bi olayım olurmu bizim taminimizde 170-180 bin şimdiiden çok teşekkür ediyorum şimdiden

bende vermeiyorum sgk toplu 6000 bin verdi bide maaş bağladı avukat 6000 binden yüzde istedi vermem dedim ben sizin mahkeme neoldu kazanabildinizmi

selamun aleykum değerli arkadaşlar bi sorum olacak bana geçen ay sürekli işgöremezlik maaşı bağlandı ödemey,i aldım ve yanında ek ödemede verildi 300 tl ben bu ek ödemeyi hepmi alıcam bide ssk hizmet dökümünden emekli aylık bilgisine tıkladığımda maaş aldığım ve ek ödeme bilgilerim çıkıyor bileniniz varmı ben ek ödemeyi hepmi alırım aylık maaşım 315m tl

Yok, alacığınız ek ödeme bu kadar olmayacak bundan sonra... Bu arada ne kadar gelir bağlandı?

şöle söliyeyim maaşım 315 tl aldığım ek ödeme 322 tl ben bu ek ödemeyi her aymı alıcam hep

Iş kazası

Selamun aleyküm sevgili arkadaşlar sizden bilgi almak istiyorum iş kazası sonucu %32 raporum vardı şimdi mahkemenin sonucu geldi rapora karşılık 137 milyar tazminat kazanmışım sizce çıkan para doğrumudur bilgi verirseniz sevinirim

İyi almışsın bana yüzde 80 oranıma mahkeme 165.000 maddi 10.000 manevi verdi. Senin yüzde 32 çok iyi.

Hım anladım ama şuna var arkadaş % 5 raporuyla 70 milyar aldı onu bana alarak sordum sizede çok geçmiş olsun

arkadaşalar selamınaleyküm herkese bende tazminat davası açtım ben de işkazası geçirdim bi sorum olacak çalışma sosyal bakanlığı müfettişleri benim suç oranımı belirledi şimdi beni sgk maluliyet oranımı belirlemesi için üniversite hastanesine sevk etti muaynemi oldum hastane bulguları yazıp sgk gönderecekmiş sgk belirliyecekmiş oranımı ben nezaman öğrenirim maluliyet oranımı ve nezaman alırım maluliyet maaşı.

AK1 Kardeşim sonuçları sgk evrak takibi sayfasından yada ankara Kocatepe sgk arayarak gelişmeleri öğrenebilirsin. Ama şu an dosya yoğunluğu nasıl bilmiyorum fakat en fazla 3 ay içinde sana bilgi gelir diye tahmin ediyorum. Geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim vallaha bende bu siteye üye oldum hiç kimse benim sorduğum sorulara cevap yazmayınca üyelikten çıkacaktım vallaha.

AK1 benimde iş kazası olayım var,bende cevap bekliyorum ama yazan yok. Bu platformda binlerce kişi var.çok geçmiş olsun

AK1 senin durumun neydi,yani iş kazasında uzuv kaybın varmı,

Üst Alt