Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu belimden ameliyat oldum, platin takıldı. İş göremezlik oranı?

efekentli

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhabalar..
ben 10 ay önce iş yerinde kaza geçirdim. belim ve de ayagım kırılmıştı. ayak alçıya alındı belden ise ameliyat oldum sekiz tane platin takıldı. şu an yürümekte bile zorlanıyorum ..
avukat tuttum sgk ya maluliyet için baş vurduk 2 ay önce henüz bi sonuç cıkmadı. avukat ilk önce malüllük belirlensin sonra tazminat açarız dedi.
acaba ne yapmalıyım, ne kadar iş ğücü kaybı belirlenir, tazminat alabilir miyim.

bilgilendirirseniz sevinirim

İş kazası sonucu oluşan işgücü kaybı için hangi oranda rapor verileceği şuradaki mevzuata göre belirlenecek: http://www.engelliler.biz/forum/kaz...eslekte-kazanma-gucu-kayip-orani-tespiti.html

Yapmıiş olduğunuz başvuru (maluliyet cetveli'ne göre) malulen emeklilik için mi, yoksa iş kazasının tespiti ve sonucunda da sürekli iş göremez gelirinin bağlanması için mi?

İş kazası tespiti sigorta müfettişlerince yapıldı mı? Sürekli iş göremezlik geliriniz bağlandı mı?
Tazminat alabilirsiniz tabii.

Üst Alt