Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu omurgada 5 kırıkla % kaç rapor alabilirim?

Serhatovaz

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Iskazasi sonucu omurga da 5 kirik amaleyat oldum 2 pilatin takildi 100% kac verirler

Serhatovaz
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim
Bende işkazası geçirdim T11 seviyem %80 sağlık kurulundan çıktı ama iş gücü kaybı oranım %100 geldi
Ben kaza geçireli 16 ay oldu hala yürüyemiyorum. Sormak istediğin bişey olursa yardımcı olurum tlf no; 5318463417 ismin yasin

Merhaba iskazasi sonucu omurgada pelvis ve s32 kirigi olustu ve iki pilatin kakildi %kac rapor verirler

2 ay once numune hastasine isgucu kaypi icin basvurdum ve sonucu nereden ogrenebilirim

Bulent bey bir bilgi verirmisiniz

Iskazasi sonucu omurgada pelvis ve s32 kirigi olustu ve L1re 2pilatin takildi

Iskazasi sonucu pelvis ve s32 kirigi olustu ayriyeten L1 rede 2adet pilatin takildi ve sgkya isgucu kaybi icin bana %0 geldi normaelmi ve normaelde % kac gelmesi gerekiyor

iş kazalarında aylık bağlanması için kalıcı iş gücü kaybı oluşması gerekiyor. kazadan sonra tamamen iyileşip, çalışmaya devam edenlere ya çok düşük oran verirler yada hiç oran vermezler. buradaki kıstas kazadan sonra iş gücü etkileyecek engel kalıp kalmamasıdır.

gelen orana itiraz etme hakkınız var. orana itiraz etmek için dosyalarınızın bulunduğu sgkya başvurmalısınız. Eğer orana itiraz yaparsanız farklı bir hastane tercihinde bulunmanız mantıklı olabilir.

Iskazasi sonucu YSK %35 rapor verdi adlı tipa gönderildi acaba karar degisirmi

Üst Alt