Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu omuriliğimde kırık oluştu. Yüzde kaç iş göremezlik oranı alırım?

hayata.sımsıkı

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
herkeze merhaba

ben 9 ay önce iş kazası geçirdim omurilikte kırık vardı ilk etapta ayaklarımı oynatamyodum bile mücadeleyle 3 ay fizik tedaviile ayaga kalktm allaha şükür ama basmalarım yok ayakda denge kaybım var topuklarımın üzerinde duruyorum yanlız çok büyük bir sıkıntım var küçülk büyük tuvaletimi hissetmiyorum buyugume gunluk duzenlı olarak çıkıyorum kuçugumu ise sonda kullanıyorum

3 ay önce sgk ya sürekliiş göremezlik için baş vurdum heyete girmeyi bekliyorum acaba benim raporum yüzde kaç olur

yardım ederseniz sevinirim

Tahmin ediyorum % 60'ın üzerinde olacaktır... Büyük-küçük tuvaleti hissetmediğinizi mutlaka belirtin. Asla "kendim yapabiliyorum" demeyin.

Sürekli iş göremezlik gelirinin yanı sıra malulen emeklilik de mümkündür. Bunun için sigorta başlangıç tarihiniz ve prim gün sayınız önemli?

teşekkür ederim hocam ama asla kendim yapabiliyorum deme demişsiniz ben anlamadım zaten sonda kullanıyorum buyugumede hergun aynı saatte çıkıyorum teşekkürler allah razı olsun

Üst Alt