Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu omurilik ameliyatı oldum. Çalışmaya korkuyorum..?

Muhsin34

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Yardımınıza ihtiyacım var konu hakkında bilgi verebilirsiniz iş kazası sonucu ameliyat oldum 2 ay oldu T12 L2 arasına 6 adet pedikul vida gönderildi son olarakta ilik kanattan greft alındı greft kırık hattına konuldu 1 adet dren konuldu katlar ppi kapatıldı 2 bucuk ay istirahat raporu oldum 3 ayda doktor çalışabilir raporu verdi ama korkuyorum çalışmaya belime zarar veririm T12 L2 ameliyatı oldum belden

Ayrıca L1 omur diye geçiyor T12 L2 arasına 6 vida konuldu raporum yuzde kaç olur

Muhsin34

Sağlığınızı zora sokmadan, çok özenli şekilde, gerekirse görev alanınızı değiştirerek çalışmayı sürdürebilirsiniz.

Verilecek oranı bilemiyorum. Yol açtığı kısıtlılık önemli zira. Ama siz mutlaka sgk'ya iş kazası bildirimi yapıldığından ve bu bağlamda rapor alındığından emin olun. %10 ve üzeri oran olursa sürekli iş göremezlik geliri bağlanır

Üst Alt