Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İş kazası sonucu sağ el işaret parmağım koptu. Tazminat davası açtım..?

Kadirfikret

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2015 martta iş kazası gecirdım c
alıstıgım preste presın arızası neticesınde sag el ikinçı parmak yanı işaret parmagı birinci bogumdan koptu ve kopan parca ezıldı parcayı dıkemedıler .
İşyerınde tutulan vızete kagıdında 2 tanıkl yazılan prestekı olaydan kaynaklanan arızadan dolayı olmustur dıye ssk bıldırımıs .
anlaşmak istedım hatta noterden ihbar cektım yansmadılar bende dava actım
hazıranda . 1 mahkeme oldu evraklar istendi hastane iş göremezlık rapo ve oran istendi yetişmetı
2 mahkemeye tanıklar istenmiş ve tanıklsr gıttı ama rapor yetismedı
3 mahkemeye kaldı .buyuk bır ıhtımelle yetişçek mahkemeye.

Benım ögrenmek istediğim ne kadar maddı ve manevı tazmınat cıkar .
Bır de mahkeme eyer raporlar yetişirse ve tanıklar dınlenırse ne zaman sonuçlanır.

Bu konu hakkında benı bılgı sahibi yapabılırmısınız

kardeşim ben 2010 da iş kazası geçirdim... sağ kol dirsek altı ampute.. seni üzmek istemem ama benim davam hala sürüyor şu an yargıtay da... inşALLAH senin ki çabuk sonuçlanır...

Tşkler

Yanlız sizinki yargıya gıtmıs sızmı ıtıraz ettınız yoksa karsı tarafmı ıtıraz ettı bıde bana ne kadar tazmınat cıkar acaba gecmiş oldun dılegıyle

Benım fazla belgem yok tek parmak şimdi fazla uzun surdurmuyor dıyorlar insallah cabuk bıter bıde ne cıkar tazmınat olarak bılıyormusunuz acaba tesekkurler gecmıs olsun

Kadirfikret

Kadirfikret kardeşim fazla sürmez diyenlere inanma bende 2010 da sag elimden iki parmagimi kaybettim şu an yargıtayda ve yargıtaya ulaşalı 5 koca ay gecmesine ragmen hala arşivde...burasi turkiye..

Üst Alt